20.júna 2023

Doprajte si parádnu letnú jazdu

Letná sezóna je predo dvermi a sieť čerpacích staníc ORLEN pre svojich zákazníkov a zákazníčky pripravila atraktívnu súťaž. V hre je 12 dvojíc skútrov Vespa i ďalšie zaujímavé ceny. Zapojiť sa môžete jednoducho, stačí natankovať na jednej z 90 čerpacích staníc ORLEN na Slovensku.

Natankujte minimálne 30 litrov paliva, a ste v hre. Až do 10. septembra súťažíte o 12 dvojíc skútrov Vespa. Dvojicu skútrov si môžete predstaviť ako dve Vespy – jedna klasická pre dospelého, druhá elektrická pre vaše dieťa. Žrebovanie o jeden z 12 párov skútrov bude prebiehať každý týždeň.

Pokiaľ nezískate hlavnú cenu, nemusíte zúfať. Počas letnej súťaže je v hre aj ďalších 30 elektrických skútrov Vespa a 100 kariet Tankarta EASY s nabitou sumou 50 €. Kredit na Tankarta EASY môžete využiť pri tankovaní na čerpacej stanici ORLEN.

Pre zapojenie sa do súťaže stačí natankovať aspoň 30 litrov paliva na čerpacej stanici ORLEN. Následne prosím zaregistrujte svoju účtenku cez SMS alebo webovú stránku, https://sutazorlen.sk/.