28.júla 2020

ORLEN spustil na Slovensku zľavovú tankovaciu kartu

ORLEN rozšíril svoj sortiment služieb na Slovensku o Tankartu Easy, ktorá ponúka výhodné tankovanie pre bežných motoristov. Zákazníci vďaka tejto karte nielenže ušetria až 0,04 EUR na každom litri paliva, ale rovnako ako v Českej republike získajú tiež celý rad ďalších benefitov. Karta Easy je po karte Business ďalším krokom, ktorým tradičná česká značka prináša prémiové služby i na Slovensko, kde do jej siete aktuálne patrí už 11 čerpacích staníc.

„Mám veľkú radosť, že našu Tankartu Easy môžu využívať aj naši slovenskí zákazníci. V Českej republike si jednoduché, rýchle, a hlavne výhodnejšie tankovanie paliva obľúbil celý rad klientov. Slovenský trh je pre nás dôležitý a uvedením ďalšej tankovacej karty pokračujeme v trende rozvoja prémiových zákazníckych služieb, na ktorých staviame stratégiu vstupu našej siete na Slovensko,“ hovorí Tomasz Wiatrak, predseda predstavenstva skupiny Unipetrol, do ktorej patrí aj ORLEN.

Slovenská sieť čerpacích staníc ORLEN ponúka od 15. júla Tankartu Easy bežným motoristom, ktorí chcú tankovať výhodnejšie: hlavným benefitom tejto zľavovej karty je čerpanie palív na všetkých čerpacích staniciach ORLEN Benzina na Slovensku so zľavou bez podmienky minimálneho odberu paliva. V prípade aditivovaných palív Efecta dosahuje zľava 0,02 EUR na liter a pri prémiových palivách Verva, zameraných na výkon motora, 0,04 EUR. Slovenskí motoristi si môžu Tankartu Easy obstarať pri pokladniciach čerpacích staníc ORLEN Benzina alebo online z domova. Používanie karty je bezplatné, klient neplatí žiadne poplatky ani za uskutočnené transakcie, ani za vedenie účtu.

Tankarta Easy je ideálnym nástrojom kontroly výdavkov za PHM pre rodiny i jednotlivcov, ktorí za mesiac nespotrebujú viac než 500 litrov paliva. Tankarta Easy platí na území Slovenska a má rovnaké funkcie ako v Českej republike, kde tankovacie karty Benziny využíva už viac než 200 000 spokojných zákazníkov. Okrem okamžitej zľavy z „totemovej ceny“ pri každom tankovaní patrí medzi ďalšie benefity prístup k zákazníckemu portálu. Na tom sa môže držiteľ Tankarty Easy zaregistrovať, čím významne rozšíri využiteľnosť karty a rozsah poskytovaných služieb.

S registrovanou kartou Easy možno na čerpacích staniciach ORLEN tankovať nielen bežné a prémiové palivá, ale aj LPG, CNG a AdBlue a využívať ďalšie služby: platiť za diaľničné známky, drogistický tovar, gastroprodukty a rôzne ďalšie služby vrátane umývania vozidiel či vysávača, ďalej za potraviny a nealkoholické nápoje alebo široký sortiment autopríslušenstva od povinnej výbavy cez prevádzkové kvapaliny a oleje až po náhradné dielce.

Platobná karta je chránená proti zneužitiu kódom PIN a možnosťou blokácie prostredníctvom zákazníckeho portálu. Portál slúži ako jednoduchý nástroj na nastavenie a správu karty vrátane poskytovania prehľadov o všetkých transakciách umožňujúcich kontrolu zvyšku a útraty za palivá. Klient si môže k svojmu používateľskému účtu priradiť až 10 ďalších kariet Easy. Karta sa dobíja hotovosťou alebo platobnou kartou u obsluhy na čerpacích staniciach ORLEN alebo v prípade registrovanej karty tiež bankovým prevodom cez internet.