4.mája 2023

S TANKARTOU Easy sa dá na čerpacích staniciach ORLEN tankovať až o 6 centov lacnejšie

Zákazníci na čerpacích staniciach ORLEN si môžu výrazne znížiť cenu tankovania prostredníctvom palivovej karty. S kartou TANKARTA Easy môžu tankovať na 48 čerpacích staniciach ORLEN s obsluhou ešte lacnejšie: zľava na štandardné palivá Efecta je 3 centy na liter, na prémiové palivá Verva 6 centov na liter.

Bratislava, 4. mája, 2023 – S ohľadom na potreby slovenských zákazníkov zaviedla spoločnosť ORLEN – najrýchlejšie rastúca sieť čerpacích staníc na Slovensku –prostredníctvom svojej TANKARTY Easy zľavy na pohonné hmoty. Slovenská sieť čerpacích staníc zvýšila zľavu na štandardné palivá Efecta z 0,02 € na 0,03 € na liter, na prémiové palivá Verva z 0,04 € na 0,06 € na liter. Zľava sa vzťahuje na čerpacie stanice ORLEN s obsluhou, ktorých je na Slovensku 48 z celkového počtu 78, a to do konca mája.

“Pre našich zákazníkov sme spustili špeciálnu ponuku, keď môžu získať zľavu na každý liter paliva bez ohľadu na to, aké palivo natankujú. Veríme, že namiesto vyhlasovania špeciálnych ponukových dní sa budú domáci vodiči radšej individuálne rozhodovať, kedy natankujú za nižšiu cenu. Vyhnú sa tak aj dopravným zápcham a dlhým radom spojeným s mimoriadnymi dňami,” hovorí Ján Suchocki, riaditeľ siete čerpacích staníc ORLEN na Slovensku.

TANKARTA Easy je vhodná pre jednotlivcov aj rodiny. Palivovú kartu je možné jednoducho získať online (www.orlen.sk/tankarta) alebo na čerpacích staniciach ORLEN s obsluhou. Kartu je možné dobiť v pokladni na čerpacích staniciach alebo v prípade registrovanej karty bankovým prevodom. Registrované karty majú ďalšie výhody: na zákazníckom portáli si zákazníci môžu nastaviť platby za iný tovar, napr. za produkty privátnej značky Stop Cafe.
Sieť čerpacích staníc ORLEN vstúpila na Slovensko v roku 2019, keď otvorila svoju prvú stanicu v Malackách. Okrem palív Efecta s čistiacim účinkom ponúka ORLEN aj prémiové palivá Verva a široký sortiment občerstvenia v gastro koncepte Stop Cafe a vlastné tankovacie karty EASY a BUSINESS.

Sieť prevádzkuje česká skupina ORLEN Unipetrol, ktorá je od roku 2005 súčasťou nadnárodnej skupiny ORLEN. Celkovo ORLEN v súčasnosti prevádzkuje viac ako 3 000 čerpacích staníc v šiestich európskych krajinách - v Maďarsku, Poľsku, Nemecku, Česku, Litve a na Slovensku. Do roku 2030 chce spoločnosť ORLEN prevádzkovať 3 500 čerpacích staníc ORLEN. Podiel prevádzok v zahraničí má vzrásť z 37 % na 45 %.

Viac informácií nájdete na:
www.orlen.sk
www.facebook.com/ORLEN.Slovensko
www.instagram.com/orlen_slovensko

Media kontakt:
Tomáš Schügerl, telephone: +421 911 887 594, email: tomas.schugerl@orlenunipetrol.cz