11.februára 2020

ORLEN spustil na Slovensku Tankartu Business umožňujúcu výhodné tankovanie pre firmy a podnikateľov

ORLEN rozširuje svoj sortiment služieb na Slovensku, kde najnovšie spustila Tankartu Business umožňujúcu firmám a podnikateľom využívať celý rad benefitov – od zvýhodnenej ceny až po jednoduché vyúčtovanie a individuálnu správu všetkých firemných tankovacích kariet. Ide o ďalší krok v stratégii návratu Benziny na Slovensko, kde firma počas minulého roka získala do svojej siete už desať čerpacích staníc. V ďalšej etape bude nasledovať spustenie Tankarta Easy určenej bežným motoristom.

„V nákladoch firiem a podnikateľov rozhoduje o ich prosperite každý cent. Preto sme pre našich firemných zákazníkov pripravili atraktívny nástroj na znižovanie prevádzkových nákladov aj administratívy,“ hovorí Marek Zouvala, riaditeľ siete čerpacích staníc ORLEN. „Tankarta Business je nielen efektívnym riešením pre pohodlné tankovanie so zľavou, ale tiež vhodným nástrojom, ako si ušetriť starosti, zjednodušiť účtovníctvo a prevádzkové činnosti.“

Tankovacie karty Benziny v Českej republike využíva viac než 200-tisíc spokojných zákazníkov, ktorí ťažia z mnohých benefitov. „Naši zákazníci s Tankartou Business čerpajú prémiové palivá Verva a aditivované palivá Efecta za veľmi výhodné ceny. Okrem značnej úspory nákladov je tiež ďalšou výhodou klientský portál pre individuálnu správu kariet vrátane vyúčtovania a prehľadných výkazov,“ vysvetľuje Marek Zouvala.

Klientský portál pre držiteľov Tankarty Business ponúka automaticky generované detailné prehľady o tankovaní, vďaka čomu majú podnikatelia pod kontrolou výdavky všetkých svojich zamestnancov. Všetky karty sú navyše vyúčtované v rámci jedného daňového dokladu, takže nie je nutné zhromažďovať a uchovávať účtenky. Karta je zabezpečená PIN kódom a riziko zneužitia minimalizuje možnosť jej okamžitej blokácie na zákazníckom portáli. Ten umožňuje tiež individuálne nastavenie limitov a povoleného sortimentu.

Tankartu Business je možné využiť na všetkých čerpacích staniciach ORLEN na Slovensku. Zákazníci si ju môžu ľahko zaobstarať cez internet. Jej používanie je bezplatné, bez poplatkov za realizované transakcie aj za vedenie účtu. Pre malé firmy a podnikateľov, ktorí nedosiahnu na bankovú záruku, ponúka ORLEN Benzina navyše predplatenú verziu tankovacej karty. „Firemní zákazníci vďaka tomu môžu nabíjať svoje karty finančnou sumou na zaistenie tankovania a nepotrebujú bankovú garanciu ani žiadnu inú formu ručenia. Zároveň si ich Tankarta zachováva všetky výhody vrátane zvýhodnenej ceny. Do budúcnosti počítame aj s medzinárodnou akceptáciou karty. V priebehu tohto roka bude navyše nasledovať aj Tankarta Easy s podobným rozsahom benefitov pre bežných motoristov,“ uzatvára Marek Zouvala.