4.marca 2024

ORLEN spustil mobilnú aplikáciu s vernostným programom

Sieť čerpacích staníc ORLEN spustila mobilnú aplikáciu, ktorá zákazníkom ponúka výhody ako vernostný program a navigáciu do vybranej čerpacej stanice. Zákazníci môžu v ORLEN aplikácii získavať body za platby pri nákupe pohonných látok, tovaru a služieb na plnohodnotných i samoobslužných čerpacích staniciach, a to v hotovosti či bezhotovostne po predložení QR kódu obsluhe. Následne si nazbierané body môžu zákazníci vymeniť za vernostné odmeny priamo na čerpacej stanici alebo u partnerov siete ORLEN.

 „Aktuálny trend smeruje k presunu všetkej komunikácie do mobilných zariadení a nové digitálne komunikačné platformy sa rozširujú aj do oblasti predaja palív. Po úspešnom vstupe na Slovensko a udomácnení sa na tunajšom trhu postupne rozširujeme ponuku našich služieb. Najnovšie sme spustili vernostnú aplikáciu, ktorá našim zákazníkom uľahčuje prístup k ponuke skupiny ORLEN,“ povedal Marek Gieroń, konateľ spoločnosti ORLEN Unipetrol Slovakia.

Získať vernostné odmeny je jednoduché. Stačí si bezplatne stiahnuť mobilnú aplikáciu ORLEN a zaregistrovať sa. Za každé minuté euro zákazníci získajú 1 bod. Pre nových zákazníkov je pripravený darček v podobe uvítacieho bonusu vo forme 150 vernostných bodov, ktoré sa na konto pripíšu po vykonaní transakcie v minimálnej hodnote 10 eur. Príjemným prekvapením je pripísanie ďalších bodov za zdieľanie aplikácie s priateľmi a vyplnenie profilu. Bonusové body dostanú aj v rámci narodenín a iných špeciálnych príležitostí.

Ďalšou novinkou v kombinácii s lokalizačnými službami v mobilnom zariadení používateľa je možnosť navigácie k najbližšej čerpacej stanici v sieti ORLEN. V detaile stanice sú zobrazené aj užitočné informácie ako sú otváracie hodiny, ponuka palív a doplnkových služieb.

„Vernostnú aplikáciu ponúkame našim zákazníkom v Poľsku, Česku a teraz aj na Slovensku. Jej stiahnutie  i využívanie je zdarma. Ovládanie je intuitívne a zvládne ho každý. Už teraz máme pre našich zákazníkov pripravené zaujímavé benefity a v budúcnosti sa môžu tešiť na ďalšie výhody,“ uviedol Jan Suchocki, riaditeľ siete čerpacích staníc ORLEN.
ORLEN aplikácia registrovaným zákazníkom ponúka aj informácie o novinkách, akciách a aktuálnych súťažiach. Aplikácia funguje v prostredí Android a iOS a je možné ju zadarmo stiahnuť a nainštalovať z Google Play aj App Store.

Sieť čerpacích staníc ORLEN vstúpila na Slovensko v roku 2019, keď otvorila svoju prvú stanicu v Malackách. Spoločnosť ORLEN ponúka na čerpacích staniciach v Slovenskej republike prémiové palivá Efecta s preukázanými čistiacimi účinkami a prémiové palivá Verva, ktoré okrem starostlivosti o motorový systém majú maximálne vylepšené výkonnostné parametre. Súčasťou sortimentu je aj široká ponuka doplnkového predaja a občerstvenia pod značkou Stop Cafe. ORLEN vydáva aj vlastné tankovacie karty EASY a BUSINESS a zákazníkom ponúka vernostnú aplikáciu ORLEN.

Kontakt: Lenka Terpáková, hovorkyňa, telefón: +421 902 233 230, e-mail: lenka.terpakova@orlenunipetrol.cz